Zaloguj Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ ! ! !

Cena: 150.00 GBP do negocjacji

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Region: East Midlands
Firma: empire training services
Miasto / Województwo: Northamptonshire
Kod pocztowy: NN84BW
Ulica: WELLINGBOROUGH ROAD
Email: empirediploma@gmail.com
Telefon: 02036 333 949
Strona www: http://empiretrainingservices.co.uk
   
dodano: 2015.12.19
ważne do: 2047.07.04
wyświetleń: 2341

Szczegóły oferty:

 

KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS

 

Przestań ubiegać się o nisko płatne prace!!!

Zmień swoją rzeczywistość i zyskaj dobry zawód.

Operator naszyn budowlanych

i operator dźwigu to wciąż bardzo poszukiwane zawody w UK

Skorzystaj z renomowanej firmy szkoleniowej.

Dopłać za kurs, ale miej pewność, że uzyskasz oczekiwane certyfikaty.

Egzamin CPCS oraz egzamin CSCS w cenie!

 

 

Kursy na maszyny budowlane

 

Organizujemy kursy na wózki widłowe, a także szkolenia na ciężki sprzętu budowlany dla Anglików, Polaków oraz osób innej narodowości. Dysponujemy materiałami szkoleniowymi, które zostały przetłumaczone na języki: angielski, polski, rumuński, słowacki, litewski, albański, rosyjski i ukraiński. Nie oczekujemy więc od naszych kandydatów znajomości języka angielskiego, co zwykle sprawiało wielką trudność osobom chętnym. Proponujemy zmianę perspektywy zawodowej dając szansę na lepszą przyszłość, więc może warto zaryzykować i podjąć wyzywanie?

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy terminy spotkań do Państwa grafiku

Posiadamy niezbędne certyfikaty umożliwiające prowadzenie kursów

Oferujemy szeroki pakiet szkoleń

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem budowlanym

Gwarantujemy odpowiednią ilość zajęć praktycznych na placu manewrowym

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i szkoleniowców

Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem

Pomagamy znaleźć pracę

Oferujemy możliwość kredytowania szkolenia i atrakcyjne oprocentowanie

 

 

Kursy na wózki widłowe i szkolenie na koparko-ładowarkę to dopiero początek

 

Przez wiele lat organizowania kursów wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach na różnorodne maszyny budowlane i wyposażyliśmy się w wysokiej jakości sprzęt szkoleniowy. Teraz udostępniamy go naszym kursantom, aby szybko i efektywnie opanowali umiejętność bycia operatorem na placu budowlanym, co zdecydowanie poprawia perspektywę zawodową.

 

Oferujemy:

 

kurs na koparko-ładowarkę

kurs na koparkę gąsienicową i kołową

kurs na wywrotkę przednią

kurs na forklift teleskopowy

kurs na ładowarkę naczyniową

kurs na walec

kurs na tractor

kurs na spychacz

kurs na wywrotkę tylną/wozidło

kurs na miniładowarkę

kurs na dźwig

kurs na żurawie gąsienicowe

kurs na żurawie kołowe

kurs na żurawie wieżowe

poza tym:

kurs na scissorlift (Ipaf)

kurs na cherrypicker (Ipaf)

itd.

 

Wiele wiecej mozesz sie dowiedziec odwiedzajac nasza strone http://empiretrainingservices.co.uk/

 

 

Egzamin CSCS i CPCS oraz materiały szkoleniowe wliczone w cenę kursu!

 

W cenę wliczone są ponadto materiały szkoleniowe oraz egzaminy, za które w wielu firmach należy płacić dodatkowo. Co ważne, wszystkie materiały otrzymują Państwo od nas już podczas pierwszego spotkania. Są one przetłumaczone na język ojczysty kursantów, aby ułatwić im przyswajanie wiedzy. Nie ma więc żadnych obaw dotyczących nieznajomości języka angielskiego, blokującej możliwość swobodnej nauki. Nie stwarzamy żadnych ograniczeń i nie piętrzymy trudności przed kandydatami, a raczej staramy się im pomóc i dać szansę na realną zmianę pracy oraz lepsze zarobki.

 

Gdzie odbywają się kursy?

 

Jesteśmy firmą działającą na terenie Wielkiej Brytanii. Pragniemy być jednak elastyczni i spełniać Państwa oczekiwania, stąd kursy odbywają się w Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej. Otwieramy wiele grup równocześnie, aby w towarzystwie niewielkiej liczby osób szybciej i efektywniej przyswajać wiedzę oraz mieć możliwość wyboru odpowiadających Państwu godzin nauki.

 

Kursy doszkalające, kursy od podstaw itp.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, organizujemy kursy dla osób początkujących, a więc szkolenie przeprowadzone jest od podstaw, ale także dla kandydatów pragnących się doszkolić. Jesteśmy dumni, że możemy gościć na naszych kursach operatorów, którzy już kiedyś przeszli szkolenie na wózki widłowe itp. urządzenia i pragną poszerzać swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zatrudnionych w naszej firmie. W ten sposób dają sobie większe szansę na zatrudnienia i godziwe zarobki, o jakich w Polsce na podobnym stanowisku, można tylko pomarzyć.

 

Pomagamy na początku drogi

 

Naszych klientów nie zostawiamy w potrzebie, dlatego w sytuacji gdy mają poważne problemy ze znalezieniem pracy, staramy się poszukać odpowiedniego pracodawcy. Ważne jest zdobycie doświadczenia i pewnej praktyki w zawodzie operatora, dlatego robimy wszystko, aby to Państwu umożliwić. Cena za kurs na wózki widłowe czy szkolenie na wywrotkę nie jest wysoka, ale w trudnej sytuacji finansowej udzielamy kredytów i pożyczek umożliwiając podjęcie nauki. To czasem jedyna szansa na zmianę dotychczasowego, zwykle niesatysfakcjonującego stanowiska pracy. Wciąż istnieje możliwość odnalezienia swojego miejsca na wymagającym i być może nieco przepełnionym rynku pracy w UK. Doświadczenie, umiejętności i wiedza bronią się jednak same, więc nie warto się zniechęcać już na starcie. Kursy doszkalające pozwalają na nowo odzyskać wiarę i pozostać na Wyspach Brytyjskich. Inwestycja w siebie jest zawsze najlepszą decyzją, bez względu na poniesione koszta.

 

 

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat wszelkich organizowanych przez nas kursów, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:  http://empiretrainingservices.co.uk

 

 

Jesteśmy firmą, której można zaufać

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty

Organizujemy szkolenia i kursy na wiele maszyn budowlanych

Proponujemy atrakcyjnie oprocentowany kredyty na szkolenia

Oferujemy pomoc w poszukiwaniu pracy

Kursy i szkolenia odbywają się w dogodnych dla Państwa terminach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Karta CSCS i kurs CPCS

 

 

 

UWAGA:

 

Jesli nie posiadasz wlasnego transportu,  nie ma problemu ! Mozemy cie odebrac ze stacje kolejowej, a po ukonczeniu kursu odwieziemy cie z powrotem na pociag lub autobus.

 

Kontakt: 02036 333 949   LUB   07914 342 269

Email: empirediploma@gmail.com

TRWA OBNIZKA CEN -25%

 

 

                                              -  http://empiretrainingservices.co.uk

 

                                   http://wellingboroughmotorcentre.co.uk

 

 

                                   -  http://www.ukcompensations.co.uk

 

 

                                   -   http://northamptonmotorcentre.co.uk

 

 

                                   -  http://cash-for-cars.co.uk

 

 

 

Avon cpcs Berkshire Bristol Cambridgeshire cpcs Cambridgeshire and Isle of Ely Cheshire Cleveland Cornwall Cumberland Cumbria Derbyshire Devon Dorset Durham East Suffolk East Sussex Essex Gloucestershire Greater London Greater Manchester Hampshire Hereford and Worcester Herefordshire Humberside Huntingdon Peterborough Huntingdonshire cpcs Isle of Ely Isle of Wight Kent Lancashire Leicestershire Wellingborough Kettering Corby Northampton kurs na wózki widłowe Bedford Lindsey cpcs London City of London Merseyside cpcs koparka Middlesex Norfolk Northamptonshire Northumberland North Humberside North Yorkshire Nottinghamshire Oxfordshire Peterborough Rutland Shropshire cpcs Salop Somerset South Humberside South Yorkshire, kurs na wózki widłowe uk cena Staffordshire Suffolk Surrey Sussex Tyne and Wear Warwickshire West Midlands Westmorland West Suffolk West Sussex cpcs West  Wiltshire Worcestershire East Riding cpcs Yorkshire North Riding Yorkshire West Riding uk Buckinghamshire AmershamAylesburyBeaconsfieldBletchleyBletchley and Fenny StratfordBuckinghamCheshamFenny StratfordHigh WycombeMarlow Milton KeynesNewport PagnellOlneyPrinces RisboroughStony StratfordWendoverWinslowWoburn SandsWolvertonBedfordshireAmpthillArleseyBedfordBiggleswade cpcsDunstableFlitwickHoughton RegisKempstonLeighton BuzzardLinsladeLutonPottonSandy Shefford WixamsWoburnBrackleyBurton LatimerBury MountCorbyDaventryDesboroughHigham FerrersIrthlingboroughKettering cpcsNorthamptonOundleRaundsRothwellRushden cpcsThrapstonTowcesterWellingborough Rutland OakhamUppinghamAshby-de-la-ZouchBraunstone TownCoalvilleEarl ShiltonHinckleyLutterworthMarket BosworthMarket HarboroughMelton MowbrayOadbyShepshedSystonWigston Magna Warwickshire cpcsAlcesterAtherstoneBedworth Coleshill Henley-in-Ardenkurs na wózki widłowe birminghamMiddle QuintonNuneatonRugby WarwickshireShipston-on-StourSoutham Abingdon-on-Thames cpcs Banbury Bicester Burford Carterton Charlbury Chipping Norton Didcot Faringdon Henley-on-Thames Neithrop Thame Wallingford Wantage Watlington Weston Otmoor Witney Woodstock cpcsChatteris Godmanchester Hanley Grange Huntingdon March Northstowe Ramsey St Ives St Neots Soham Whittlesey WisbechCounterbalance Training Reach Truck Training Pallet Truck Training  VNA Truck Training Pivot Truck Training Telescopic Training Forklift TrainingForklift Training Leeds Forklift Training London Forklift Training Manchester Forklift Training Newcastle Forklift Training Norwich Forklift Training PlymouthForklift Training UK Forklift Training Belfast Forklift Training Birmingham Forklift Training Cardiff Training Glasgow UK

POŻYTECZNE INFORMACJE

więcej aktualności

Reklama